Стартує Місячник здорового способу життя

В рамках місячника здорового способу життя ,з метою пропаганди і розуміння здоров‘я як пріоритетної цінності в житті,активноі громадянськоі життєвоі позиціі  6 листопада класні керівники провели виховні години «Бути здоровим престижно».

Учні   8- Б класу (Класник керівник- Кітік С.В.) з великим бажанням прийняли участь у даному заході. Усі відповідні ролі були заздалегідь роздані. Учні віднеслись до їх завдань сумлінно та з великою відповідальністю, в певних їх діях було помітно велика мотивація.

Вправи «Берег надій», «Коло здоров‘я»,«Циферблат життя» були дуже цікавими та мотивуючими.

Наприкинці заходу учні прийшли до висновку, що головне для кожного-це здоров‘я, сім‘я,життя. Це ті цінності,без яких людина не почуватиметься здоровою,не сможе жити повноцінним життям.Усе це треба берегти, цінувати і любити.

      Варто пам'ятати, якщо ви хочете схилити чашу ваг здоров'я в сприятливу сторону, реалізувати закладені в вас колосальні життєві можливості, досягти того піку, який визначений батьківськими генами, то це можливо лише при здоровому способі життя. Тому стартуємо разом і успіх нам гарантовано!

Попереду багато цікавінок і зустрічей з фахівцями цього напрямку!