Почни свій день з обіймів!

 Відомо, що молодь - це одна з найбільш прогресивних верств нашого суспільства, це дуже  потужна сила,повна несподіваних рішень і універсальна у багатьох своїх проявах. Міжнародний день обіймів, який відзначається 21-го січня, тому яскраве підтвердження.Прості і дружні обійми, позбавлені всякої двозначності здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою і внести якийсь спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але і всілякими тривогами. Це своєрідний спосіб психологічної підтримки, який визнаний навіть в строгому науковому середовищі. Користь від таких доброзичливих жестів інколи буває досить істотна.

       У цей чудовий День ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, але хотіли б підтримати.

 Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!

 

21 січня в школі  №53   Всесвітній день обіймів розпочався під гаслом «Почни свій день з обіймів!» .Це  одне з найцікавіших свят, що існують у світі. 

 

Шкільна служба новин зробила інформаційний стенд до Дня обіймів. Учителя початкової школи розпочали кожен урок з веселої пісні про дружбу та з «обіймашок». Цей чудовий день подарував усім гарний настрій і незабутні емоції.

 

Учні нашоі школи вважають, що під час дружніх обіймів вони обмінюються душевним теплом, відчуваючи одночасно безпеку і комфорт. А деякі  навіть стверджували ,що за допомогою обіймів можна вилікувати людину. Приємно те, що святкування 21 січня не потребує жодних матеріальних витрат. Все, що потрібно: щирі обійми та тепле слово.

 

Тож, ретельно перевіряючи «комірки» своєї пам’яті, подумайте: можливо, є така людина, що і досі чекає на ваші обійми…

 

З ініціативи учнівського самоврядування цей день вирішили відзначити і учні нашої школи. 21 січня школярі із задоволенням провели акцію «Обійми мене!» та поділились своїм теплом із своїми друзями, однокласниками та вчителями.

 

Окрім того, впродовж дня учні школи могли зробити селфі з улюбленим педагогом в рамках акції «Найкраще селфі з учителями».

 

То чому б у цей похмурий день не підняти настрій близьким та друзям, зігрівши їх своїми палкими обіймами? Наповни свій день радістю та позитивом, даруючи тепло власних долонь найріднішим людям!