Зустріч з письменниками

8 жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом « Краєзнавство в шкільній бібліотеці:нові традиції та цінності» відбулися зустрічі з сучасними дитячими письменниками м.Херсона : А..Марущаком,С.Осипенко,С.Марукяном.

На захід завітали учні 3-в,4-В,8-А,10-А класів. Учасники заходів спілкувалися з письменниками, слухали уривки з їхніх творів, брали участь в автографах та фото сесіях.

В кінці заходу діти мали можливість придбати їхні книги в подарунок та купити за власні кошти.

     Головною метою зустрічей було не тільки знайомство дітей з творчістю письменників, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи.

     Сподіваємось, що зустріч з письменниками залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.