Джек Лондон - це ім'я, яке хоча б раз у житті чув кожен.
12.01.2021
Джек Лондон - це ім'я, яке хоча б раз у житті чув кожен. Цей американський письменник входить до числа найвідоміших письменників світу. Його недовге життя було наповнене тяжкою працею, політичною боротьбою, подорожами. За 18 років літературної діяльності понад 200 романів і повістей, оповідань і всі правдиві. Всі сповнені духом пригод, духом свободи, любов'ю до життя.
Мета: сприяти поверненню історичної пам'яті про голодомор 1932-1933 років, вшанувати пам'ять загиблих від голодної смерті.
Усі нині сущі в Україні покоління багато навчалися історії, але не знали її. А вона - бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань. Але з неї належить вичерпати багато солоної від горя і сліз води. Багатовікова історія українського народу - це насамперед літопис життя народу - великомученика, на долю якого випало багато лиха.
Проблема розвитку духовності, зокрема, толерантного ставлення людини до свого оточення, дуже актуальна в наш час. Принципово важливим є усвідомлення необхідності навчитися жити у світовій спільноті, керуючись принципами толерантності.
16 листопада 1995 році держави – члени Організації Об`єднаних Націй з питань освіти, науки і культури прийняли Декларацію принципів толерантності. Щодо суті поняття «толерантність» у ст..1 цього документу зазначено: «толерантність означає поважання, сприйняття та розуміння багатого розмаїття культур нашого світу».
Комп’ютер входить у життя дитини через гру. Комп’ютерні ігри тренують пам'ять, логіку, координацію рухів, уміння планувати свою діяльність, знаходити інформацію, необхідну для досягнення поставленої мети. Ігри формують у дитини мотиваційну та інтелектуальну готовність використання комп’ютерних засобів для здійснення діяльності.
Кожного року в жовтні місяці проходить місячник шкільних бібліотек. В цьому році він проходить під гаслом « Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Екологічне виховання – це систематична діяльність шкіл, яка спрямована на розвиток в учнів екологічної культури. Його завдання полягає у формуванні екологічних знань, вихованні любові до природи, прагненні берегти. До цього напрямку 15, 16 жовтня 2020 року були проведені хрестики – нолики « Живи без школи для природи»
30 вересня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбувся обласний дитячий фестиваль « Ігри патріотів Херсонщини».
Турнір – це змагання юних патріотів на краще знання свого рідного краю, його історії.
Ключовою подією фестивалю була святкова церемонія нагородження переможців у трьох вікових групах учасників турніру дипломами й пам’ятними подарунками. Серед учасників – херсонців перемогу здобула учениця 5-Б класу Аліфанова Вікторія, яка в районному турі отримала І місце, а в обласному –ІІ місце.
Європа – дивовижний континент з багатою історією. Століттями Європа була роз'єднана через постійні війни та протиріччя. Але вже більше 50 років 28 країн Європи об'єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей в Європейський Союз, співпрацюють одна з одною, живуть у єдності та дружбі для того, щоб зробити світ кращим – досягати стабільності, миру та процвітання.
Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України!
День сім'ї в Україні: дата, історія свята та традиції
15.05.2020
День Сім'ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня з 2012-го року. Традиційно, в цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей – своїй сім'ї. Які традиції цього свята в Україні – читайте у нашому матеріалі.
Історія виникнення свята
Як з'ясували журналісти 24 каналу, 1993 році Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, що починаючи з 1994 року 15 травня щорічно у світі відзначатиметься Міжнародний день сім'ї.