Бібліотека

Голод…
29.11.2021

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Сашко Дерманський
25.11.2021

Сашко Дерманський – сучасний український письменник, що пише вірші та прозу для дітей.

Чудове чудовисько Чу й бабай Гарбузяник, вужик Онисько і дракон Омелько, криничник Мефодій і привидка Зловісна Марта, Маляка і Драґо з Пиптиком, бабуся Катастрофа й Остап Квіточка, маленький Тишко й химерний Вельзепер… Без цих і без багатьох інших героїв книжок Сашка Дерманського неможливо уявити всесвіт сучасної української дитячої літератури.

Зустріч з письменниками
12.10.2021

8 жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом « Краєзнавство в шкільній бібліотеці:нові традиції та цінності» відбулися зустрічі з сучасними дитячими письменниками м.Херсона : А..Марущаком,С.Осипенко,С.Марукяном.

На захід завітали учні 3-в,4-В,8-А,10-А класів. Учасники заходів спілкувалися з письменниками, слухали уривки з їхніх творів, брали участь в автографах та фото сесіях.

В кінці заходу діти мали можливість придбати їхні книги в подарунок та купити за власні кошти.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
01.10.2021

 

30 вересня в шкільній бібліотеці було свято. Бібліотекар разом зі своїми читачами відзначали Всеукраїнський день бібліотек.

Протягом дня з читачами проводились інформаційні заходи. Цього дня з читачами проводились екскурсії по бібліотеці, консультації біля книжкових виставок та полиць.

ПРОВОДИЛИСЬ:

1.Чи пам’ятаєте ви слова героїв книжок?

2. З якої країни літературний герой?

3. Гра « Хто багато читає, той багато знає»

4. Літературні вікторини.

Книжкова виставка до Дня Чорнобильської трагедії
26.04.2021

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

 

Цікаві факти про космонавтику та космонавтів
14.04.2021

1. У всьому світі більше 500 чоловік (космонавтів) вже побували в космосі.

2. У космосі космонавти можуть рости вище, через відсутність гравітації.

3. Космонавти можуть провести багато часу в космосі. Максимальне проведений час в космосі було 2 роки і 73 днів.

4. У космосі, неможливо дихати, тому, скафандри космонавтів оснащені киснем, який допомагає їм дихати, коли вони працюють за межами космічного корабля.

Великий щирий друг дітей ( До 115 річчя від дня народження Оксани Дмитрівни Іваненко)
14.04.2021

Народилася письменниця 13 квітня 1906 року в сім'ї письменника і вчительки.

«Я народилася в Полтаві,— писала у своїх спогадах Оксана Дмитрівна. — Ім'я Тараса Шевченка з перших кроків було мені відоме і близьке. З малих років знала «Реве та стогне», «Заповіт», «Садок вишневий коло хати», тому що їх завжди співали і дорослі, і діти. До революції мама була вчителькою у дитячому притулку для сиріт «Дім трудолюбців», а потім організатором трудової школи».

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ В ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ
26.03.2021

Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України  проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Свято - тиждень дитячого читання має давні традиції та  набуло сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш  час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання.

План тижня дитячої книги 2021 «Книжковий дім – чудовий дім,завжди для всіх відкритий він»
26.03.2021

ПОНЕДІЛОК - ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ

1.

22.03

«Іду я в храм чарівний» – зустріч з героями книг

1-А

Новікова

Мельник

2.

22.03.

«Сторінками книжкових ювілярів» – виставка присвячена книгам - ювілярам

Віртуальна мандрівка
15.03.2021

Разом з вчителем початкової школи учні 1-А кл здійснили віртуальну мандрівку в дитинство і юність Тараса, мали змогу ознайомитися з репродукціями картин та малюнків, та прочитали улюблені поезії КОБЗАРЯ.