Бібліотека

В країні дитячої літератури
13.01.2021
Джек Лондон - це ім'я, яке хоча б раз у житті чув кожен.
12.01.2021

Джек Лондон - це ім'я, яке хоча б раз у житті чув кожен. Цей американський письменник входить до числа найвідоміших письменників світу. Його недовге життя було наповнене тяжкою працею, політичною боротьбою, подорожами. За 18 років літературної діяльності понад 200 романів і повістей, оповідань і всі правдиві. Всі сповнені духом пригод, духом свободи, любов'ю до життя.

Нові книги в бібліотеці
11.01.2021
У пам'ять про скорботний тридцять третій"
30.11.2020

Огляд-презентація книжкової виставки-пам'яті

Мета: сприяти поверненню історичної пам'яті про голодомор 1932-1933 років, вшанувати пам'ять загиблих від голодної смерті.

 

 

 Усі нині сущі в Україні покоління багато навчалися історії, але не знали її. А вона - бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань. Але з неї належить вичерпати багато солоної від горя і сліз води. Багатовікова історія українського народу - це насамперед літопис життя народу - великомученика, на долю якого випало багато лиха.

До Міжнародного дня толерантності
23.11.2020

Проблема розвитку духовності, зокрема, толерантного ставлення людини до свого оточення, дуже актуальна в наш час. Принципово важливим є усвідомлення необхідності навчитися жити у світовій спільноті, керуючись принципами толерантності.

16 листопада 1995 році держави – члени Організації Об`єднаних Націй з питань освіти, науки і культури прийняли Декларацію принципів толерантності. Щодо суті поняття «толерантність» у ст..1 цього документу зазначено: «толерантність означає поважання, сприйняття та розуміння багатого розмаїття культур нашого світу».

Світ комп’ютерних ігор
21.10.2020

Комп’ютер   входить у життя дитини через гру. Комп’ютерні  ігри тренують пам'ять, логіку, координацію рухів, уміння планувати свою діяльність, знаходити інформацію, необхідну для досягнення поставленої мети. Ігри формують у дитини мотиваційну та інтелектуальну готовність використання комп’ютерних засобів для здійснення діяльності.

Хрестики – нолики
19.10.2020

Кожного року в жовтні місяці проходить місячник шкільних бібліотек. В цьому році він проходить під гаслом « Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Екологічне виховання – це систематична діяльність шкіл, яка спрямована на розвиток в учнів екологічної культури. Його завдання полягає у формуванні екологічних знань, вихованні любові до природи, прагненні берегти. До цього напрямку 15, 16 жовтня 2020 року були проведені хрестики – нолики « Живи без школи для природи»

ВІТАЄМО!!!
01.10.2020

30 вересня у Херсонській обласній  бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбувся обласний дитячий фестиваль « Ігри патріотів Херсонщини».

Турнір – це змагання юних патріотів на краще знання свого рідного краю, його історії.

Ключовою подією фестивалю була святкова церемонія нагородження переможців у трьох вікових групах учасників турніру дипломами й пам’ятними подарунками. Серед учасників – херсонців перемогу здобула учениця 5-Б класу Аліфанова Вікторія, яка в районному турі отримала І місце, а в обласному –ІІ місце. 

Подорож визначними місцями Європи
18.05.2020

Європа – дивовижний континент з багатою історією. Століттями Європа була роз'єднана через постійні війни та протиріччя. Але вже більше 50 років 28 країн Європи об'єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей в Європейський Союз, співпрацюють одна з одною, живуть у єдності та дружбі для того, щоб зробити світ кращим – досягати стабільності, миру та процвітання.

 

Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України!

День сім'ї в Україні: дата, історія свята та традиції
15.05.2020

День Сім'ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня з 2012-го року. Традиційно, в цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей – своїй сім'ї. Які традиції цього свята в Україні – читайте у нашому матеріалі.

Історія виникнення свята

Як з'ясували журналісти 24 каналу, 1993 році Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, що починаючи з 1994 року 15 травня щорічно у світі відзначатиметься Міжнародний день сім'ї.