Бібліотека

" Рідна, калинова,щира і чудова - все це наша мова"
21.02.2022
Євген Гребінка: письменник та байкар українського колориту
02.02.2022

2 лютого виповнилося 210 років від дня народження українського письменника, відомого байкаря Євгена Гребінки.  Хоча він – набагато багатогранніша постать: талановитий лірик, прозаїк, видавець та громадський діяч. Саме цій неординарній постаті в бібліотеці закладу оформлена книжкова виставка.

 

Цікаві сторінки із життя Євгена Гребінки були розкриті на виставці.

 

Письменники - юбіляри
31.01.2022
Для Вас.
31.01.2022
« Твори добро для тих, хто поруч»
08.12.2021

7 грудня пройшов масовий захід « Твори добро для тих, хто поруч» з учнями  4-х класів разом з головним фахівцем ХОБД ім. Дніпрової Чайки Ліпкіною О.Г.

Твори добро для тих, хто поруч
03.12.2021

1 грудня 2021 року головним бібліотекарем ХОБД Ліпкіною О.Г. був проведений масовий захід з учнями 3-А,3-Б класами « Твори добро для тих ,хто поруч».

Метою цього заходу було розширити та поглибити знання учнів із поняттям добро і зло, формувати найвищі цінності : ввічливість, милосердя, чуйність, любові і поваги до ближнього.

Виховувати почуття людської гідності, великодушності, толерантності, бажання духовно вдосконалювати.

Розвивати творчу уяву , логічне мислення, пізнавальний інтерес.

 

Голод…
29.11.2021

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Сашко Дерманський
25.11.2021

Сашко Дерманський – сучасний український письменник, що пише вірші та прозу для дітей.

Чудове чудовисько Чу й бабай Гарбузяник, вужик Онисько і дракон Омелько, криничник Мефодій і привидка Зловісна Марта, Маляка і Драґо з Пиптиком, бабуся Катастрофа й Остап Квіточка, маленький Тишко й химерний Вельзепер… Без цих і без багатьох інших героїв книжок Сашка Дерманського неможливо уявити всесвіт сучасної української дитячої літератури.

Зустріч з письменниками
12.10.2021

8 жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом « Краєзнавство в шкільній бібліотеці:нові традиції та цінності» відбулися зустрічі з сучасними дитячими письменниками м.Херсона : А..Марущаком,С.Осипенко,С.Марукяном.

На захід завітали учні 3-в,4-В,8-А,10-А класів. Учасники заходів спілкувалися з письменниками, слухали уривки з їхніх творів, брали участь в автографах та фото сесіях.

В кінці заходу діти мали можливість придбати їхні книги в подарунок та купити за власні кошти.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
01.10.2021

 

30 вересня в шкільній бібліотеці було свято. Бібліотекар разом зі своїми читачами відзначали Всеукраїнський день бібліотек.

Протягом дня з читачами проводились інформаційні заходи. Цього дня з читачами проводились екскурсії по бібліотеці, консультації біля книжкових виставок та полиць.

ПРОВОДИЛИСЬ:

1.Чи пам’ятаєте ви слова героїв книжок?

2. З якої країни літературний герой?

3. Гра « Хто багато читає, той багато знає»

4. Літературні вікторини.