Поради спеціаліста

Увага!“Гарячі “лінії
11.12.2019

Національної безкоштовної гарячої лінії  з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграцій (МОМ) в Україні 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних) 527 (безкоштовно з мобільних).

Психологи рекоментують батькам та учням не боятися школи.
17.08.2018

          Психологи рекоментують батькам та учням не боятися школи. А краще цю енергію витратити на адаптацію дитини до школи. Варто поступово вводити дітей в робочий режим.

Педагогічні особливості виховання “успішних” дітей у сім’ї
23.07.2014

За середньостатистичними даними, дитина одержує в день 12, 5 хвилин на спілкування з батьків. Із цього часу 8, 5 хвилин батьки відводять на різного роду наставляння, зауваження й суперечки зі своїми нащадками. На довірче дружнє спілкування залишається лише 4 хвилини на день! До речі, у середньому дитина одержує щодня 432 негативні зауваження й лише 32 позитивних.

Будьте особенно осторожны в гололед
22.01.2014

Напоминаем основные правила поведения в условиях гололеда.

Без крайней необходимости не выходите на улицу и не пользуйтесь частным транспортом.

Двигаться по улицам надо крайне осторожно. Лучше обходить обледенелые участки. Идите не спеша, на полусогнутых ногах, немного расслабив их в коленях и опираясь на всю ступню. Ни в коем случае не держите руки в карманах – велика вероятность тяжелых травм. В темное время суток вообще лучше избегать выхода на улицу.