«Забілів снігами гай – іде Святий Миколай»

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, які діти шукають зранку у себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

18 грудня 2020 року члени Шкільного Парламенту «СТАРК» підготували для учнів молодшої школи театралізоване привітання «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай.» Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх , якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали чарівну цукерку, яка виповнить найзаповітніше бажання або мрію. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!